Değerlerimiz

Değerlerimiz

1

Kalite ve Güven

Doğu Bims olarak en yüksek kalite standartlarına bağlı kalarak, müşterilerimize güvenilir ürün ve hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz. Her aşamada kalite kontrolünü benimseyerek, müşteri memnuniyetini temel değer olarak benimsiyoruz.
2

Çevre Dostuluğu ve Sürdürülebilirlik

Çevreye duyarlı bir yaklaşım ile üretim süreçlerimizi planlıyor ve sürdürülebilir kaynakları maksimum verimlilikle kullanarak çevre dostu ürünler sunuyoruz. Doğayı koruma sorumluluğumuzu en üst seviyede tutuyor, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmaya odaklanıyoruz.
3

İnovasyon ve Teknoloji

Sektördeki gelişmeleri yakından takip ediyor, sürekli olarak yenilikçi ve teknolojik çözümler sunarak müşterilerimizin beklentilerini aşmayı hedefliyoruz. İnovasyonu iş kültürümüzün merkezine yerleştirerek sürekli iyileşmeyi destekliyoruz.
4

İnsan Odaklı

Çalışanlarımızın gelişimine değer veriyor, adil ve etik bir iş ortamı sağlıyoruz. Müşterilerimize, çalışanlarımıza ve topluma karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek için insan odaklı bir yaklaşım benimsiyoruz..
5

Şeffaflık ve İletişim

Sektördeki gelişmeleri yakından takip ediyor, sürekli olarak yenilikçi ve teknolojik çözümler sunarak müşterilerimizin beklentilerini aşmayı hedefliyoruz. İnovasyonu iş kültürümüzün merkezine yerleştirerek sürekli iyileşmeyi destekliyoruz.

Hakkımızda

TMOB Madencilik, 2010 yılında kurulmuş olup, inşaat ve maden sektörlerinde önemli bir rol üstlenmiştir. İnşaat sektöründeki üç fabrikası ve dört maden ocağı ile, kaliteli malzeme üretimi ve tedarikinde lider konumdadır. Ayrıca, pomza üretiminde uzmanlaşan iki pomza ocağı ile çevre dostu malzeme çeşitliliğini artırmaktadır. Doğu Bims markası altında üretilen kaliteli bims bloklarıyla, yapı sektöründe sağlam ve enerji verimli çözümler sunmaktadır. TMOB Madencilik, müşteri memnuniyetini ve çevresel sürdürülebilirliği ön planda tutarak sektördeki başarı ivmesini sürdürmeyi amaçlar.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

TMOB Madencilik olarak misyonumuz, sürdürülebilir ve güvenilir bir marka olarak inşaat ve maden sektörlerinde kaliteli hizmet ve ürünler sunmak; müşteri memnuniyetini esas alarak, çevre dostu ve etik değerlere saygılı bir yaklaşımla sektörde öncü olmaktır.

TMOB Madencilik, inovasyon ve kalite odaklı bir vizyon benimseyerek, sürekli gelişen teknolojiyi kullanarak sektörde lider konumunu korumayı hedefler. Müşteri taleplerini en üst seviyede karşılamak ve sektördeki en iyi uygulamalara öncülük etmek suretiyle, sadece bugünün değil, geleceğin ihtiyaçlarına da cevap verebilen bir şirket olmayı amaçlar.